Hosting oprogramowania

HOSTING OPROGRAMOWANIA – Hosting oprogramowania jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług.

Hosting oprogramowania jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług jakie oferuje outsourcing it.

Hosting oprogramowania jest to jedno z najtańszych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej dostępności i gwarantowanej jakości usług jakie oferuje obsługa informatyczna.

W ofercie Software Studio znajduje się usługa Hostingu Oprogramowania. Jest to usługa wynajmu oprogramowania znajdującego się w ofercie Software Studio. Najczęściej hostowane oprogramowanie to:

Hosting programów pozwala zająć się stroną merytoryczną przedsięwzięcia i można zrezygnować z trudnego i odpowiedzialnego zajęcia jakim jest odpowiednia instalacja i konfiguracja środowiska Windows, środowiska wirtualnego WMware oraz jego zabezpieczaniem.

Środowisko chmury prywatnej pozwala dopasować sprzęt i jego moc do potrzeb klientów. Harmonogramowanie dostaw do magazynu możliwa jest dzięki hostingowi aplikacji.

Specjaliści SoftwareStudio gwarantują najlepszą obsługę i wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty na hosting oprogramowania.

 

Hosting aplikacji

W praktyce hosting aplikacji biznesowych to nic innego jak outsourcing elementów systemu informatycznego firmy. Obowiązek zapewnienia sprawności działania systemu oraz jego bezpieczeństwa spoczywa na dostawcy. W przypadku korzystania z oprogramowania udostępnianego przez zewnętrznych dostawców całkowity koszt użytkowania jest znacznie niższy, niż w przypadku posiadania własnej platformy sprzętowo-programowej. Dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw korzystanie z oprogramowania udostępnianego przez zewnętrzne firmy stanowi efektywną alternatywę dla klasycznych aplikacji biznesowych.

System CRM” href=”http://crm.softwarestudio.com.pl/”>
System CRM

System WMS to aplikacja pozwalająca na pracę magazynu w „chmurze”