Mobilny CRM

Mobilny moduł CRM, dzięki niemu handlowcy będący w trasie mogą korzystać z systemu od SoftwareStudio za pomocą urządzeń przenośnych.

Udostępniamy aplikacje pracujące w rozdzielczości na telefony oraz tablety z Androidem.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=SoftwareStudio+Sp.+z+o.o.

Mobilny CRM

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkać oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową. Rozwiązania wykorzystuje WebService za pomocą którego wykonywane jest komunikacja z bazą danych, co zapewnia jedno wspólne repozytorium bazy wizyt handlowców.

Android CRM
Android CRM

Handlowcy będący w trasie mogą korzystać z modułu dostępnego na urządzenia mobilne. Aplikacja współpracuje z większością dostępnych na rynku smartfonów oraz tabletów.

Aplikacja CRM handlowiec na Android została zaprojektowana by działać z różnymi rozdzielczościami oraz rozmiarami ekranów.

Android CRM
Android CRM

Dzięki aplikacji handlowiec ma zawsze dostęp do najważniejszych informacji. Przeglądanie planowanych wizyt, prowadzenie na bieżąco notatek ze spotkań oraz modyfikowanie informacji o klientach – To wszystko jest dostępne bez potrzeby włączania komputera.

Moduł na Androida jest rozwinięciem aplikacji CRM.net, która działa w oknie przeglądarki internetowej. Dzięki wykorzystaniu WebSerwisu aplikacja komunikuje się z bazą danych co zapewnia integralność wszystkich informacji i ich aktualizację w czasie rzeczywistym.

Czy czytałeś na temat program do raportowania CRM ?

Ponieważ oferujemy czy czytałeś na temat program do raportowania crm? to chcemy abyś z tego skorzystał! Czas opowiedzieć o CRM.net. Czas opowiedzieć o Czy czytałeś na temat program do raportowania crm ? Bynajmniej przedstawiciel handlowy pozwala lepiej kontrolować pracę magazynu i dostawców. Jednym z zadań przedstawiciela handlowego jest opracowanie ofert. Aplikacja CRM …
program crm softwarestudio

Program CRM

Skorzystaj z program CRM, naprawdę warto! Licencjonowanie oprogramowania CRM.net jest elastyczne. Oferujemy kilka modeli licencjonowania oprogramowania dla program CRM. Tymczasem aplikacja crm ułatwia pracę spedytorów. Aplikacje CRM pozwalają handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, …
crm dla handlowców

CRM dla handlowców

Dlaczego crm dla handlowców może rozwiązać problemy? Trudno sobie wyobrazić crm dla handlowców bez wdrożonego programu CRM.net do jego obsługi. Na dodatek oprogramowanie dla handlowca dostępny jest w chmurze publicznej. Nowo zatrudniony handlowiec szybko jest w stanie podjąć pracę poprzedniego przedstawiciela handlowego, wystarczy mu bowiem tylko przestudiowanie historii zaszłej pomiędzy firmą a …
aplikacja dla przedstawicieli handlowych

Aplikacja dla przedstawicieli handlowych

Czy widziałeś już demo aplikacja dla przedstawicieli handlowych ? Aplikacja CRM.net to kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla aplikacja dla przedstawicieli handlowych. W szczególności aplikacja crm porządkuje ruch transportu na terenie obiektu. Aplikacje CRM pozwalają handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą …