Mobilny CRM

Mobilny moduł CRM, dzięki niemu handlowcy będący w trasie mogą korzystać z systemu od SoftwareStudio za pomocą urządzeń przenośnych.

Udostępniamy aplikacje pracujące w rozdzielczości na telefony oraz tablety z Androidem.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=SoftwareStudio+Sp.+z+o.o.

Mobilny CRM

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkać oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową. Rozwiązania wykorzystuje WebService za pomocą którego wykonywane jest komunikacja z bazą danych, co zapewnia jedno wspólne repozytorium bazy wizyt handlowców.

Android CRM
Android CRM

Handlowcy będący w trasie mogą korzystać z modułu dostępnego na urządzenia mobilne. Aplikacja współpracuje z większością dostępnych na rynku smartfonów oraz tabletów.

Aplikacja CRM handlowiec na Android została zaprojektowana by działać z różnymi rozdzielczościami oraz rozmiarami ekranów.

Android CRM
Android CRM

Dzięki aplikacji handlowiec ma zawsze dostęp do najważniejszych informacji. Przeglądanie planowanych wizyt, prowadzenie na bieżąco notatek ze spotkań oraz modyfikowanie informacji o klientach – To wszystko jest dostępne bez potrzeby włączania komputera.

Moduł na Androida jest rozwinięciem aplikacji CRM.net, która działa w oknie przeglądarki internetowej. Dzięki wykorzystaniu WebSerwisu aplikacja komunikuje się z bazą danych co zapewnia integralność wszystkich informacji i ich aktualizację w czasie rzeczywistym.

program dla handlowca

Mobilny CRM

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową. Demo CRM MOBILNY HANDLOWIEC MOBILNY HANDLOWIEC Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może…
Aplikacje dla handlowców

CRM dla handlowca

Praca przedstawiciela handlowego związana zwykle jest z licznymi spotkaniami z klientami. W pracy tej niezbędnym narzędziem jest CRM dla handlowca. Oznacza to zwykle konieczność pracy w terenie. W przypadku branży FMCG spotkania z hurtowniami czy sklepami są wręcz codziennością. Używanie telefonów z systemem Android lub Apple w połączeniu z nowoczesnymi…
raportowanie handlowców program

CRM z opcją rozbudowy

Dzięki systemowi wspomagającemu zarządzanie relacjami z klientami crm w rękach firmy pozostaje coś więcej niż tylko garść suchych dat i dokumentów sprzedażowych.
CRM, spotkanie w realizacji

Wizyty w trakcie realizacji

Wizyty zatwierdzone do realizacji zapisywane jest w rejestrze spotkań w trakcie realizacji. Zwyczajowo jest to lista spotkań na bieżący okres pracy przyjęty w firmie