Mobilny CRM

Mobilny moduł CRM, dzięki niemu handlowcy będący w trasie mogą korzystać z systemu od SoftwareStudio za pomocą urządzeń przenośnych.

Udostępniamy aplikacje pracujące w rozdzielczości na telefony oraz tablety z Androidem.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=SoftwareStudio+Sp.+z+o.o.

Mobilny CRM

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkać oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową. Rozwiązania wykorzystuje WebService za pomocą którego wykonywane jest komunikacja z bazą danych, co zapewnia jedno wspólne repozytorium bazy wizyt handlowców.

Android CRM
Android CRM

Handlowcy będący w trasie mogą korzystać z modułu dostępnego na urządzenia mobilne. Aplikacja współpracuje z większością dostępnych na rynku smartfonów oraz tabletów.

Aplikacja CRM handlowiec na Android została zaprojektowana by działać z różnymi rozdzielczościami oraz rozmiarami ekranów.

Android CRM
Android CRM

Dzięki aplikacji handlowiec ma zawsze dostęp do najważniejszych informacji. Przeglądanie planowanych wizyt, prowadzenie na bieżąco notatek ze spotkań oraz modyfikowanie informacji o klientach – To wszystko jest dostępne bez potrzeby włączania komputera.

Moduł na Androida jest rozwinięciem aplikacji CRM.net, która działa w oknie przeglądarki internetowej. Dzięki wykorzystaniu WebSerwisu aplikacja komunikuje się z bazą danych co zapewnia integralność wszystkich informacji i ich aktualizację w czasie rzeczywistym.