Mobilny CRM

Opublikowane przez SoftwareStudio Admin w dniu

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany. Zwłaszcza, że mobilny crm optymalizuje pracę handlowców. Programiści SoftwareStudio dokładają starań, aby program CRM.net nie był tuzinkowy.

Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową.

Mobilny CRM
 1. Demo CRM
 2. MOBILNY HANDLOWIEC
 3. Czy masz potrzeby odnośnie crm dla handlowca ?
 4. Po co aplikacja mobilna dla handlowców w logistyce?
 5. Kiedy zdecydujesz się poprosić o ofertę na oprogramowanie crm ?
 6. Znamy 10 powodów, dla których warto wdrożyć planowanie wizyt handlowca !
 7. Co się tyczy oprogramowanie dla handlowca android jest ona ważnym elementem platformy StudioSystem.
 8. Czy raportowanie pracy handlowca można używać na telefonach?
 9. Dodatkowo zarządzanie pracą handlowców rozwiązanie działa w chmurze hybrydowej.
 10. Znamy 10 powodów, aby wdrożyć crm android .

Demo CRM

MOBILNY HANDLOWIEC

System CRM

MOBILNY HANDLOWIEC

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem #Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową.

Demo CRM

MOBILNY HANDLOWIEC. Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem #Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową.

MOBILNY HANDLOWIEC

Demo CRM

Demo CRM MOBILNY HANDLOWIEC

MOBILNY HANDLOWIEC

MOBILNY HANDLOWIEC.

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany.

Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową.

Polityka prywatności

Kim jesteśmy Adres naszej strony internetowej to: https://awizacje.softwarestudio.com.pl. Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy Komentarze Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie twojego adresu email (tak zwany hash) może …

Baza wizyt

Baza wizyt jest zbiorem wszystkich wprowadzonych wizyt i służy do filtrowania ważnych dla użytkownika elementów. Dodatkowo nad tabelą znajdują się ikony funkcyjne, które umożliwiają wprowadzenie nowej wizyty, jej edycję, usunięcie i generowanie delegacji. Użytkownik może dokonywać zmian w bazie wizyt ( np. usunąć wizytę, zmienić dane w wybranej wizycie), ale …

MOBILNY HANDLOWIEC

System CRM SaaS

MOBILNY HANDLOWIEC

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany.

Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę internetową.

Czy masz potrzeby odnośnie crm dla handlowca ?

CRM dla handlowca przeznaczony jest do rejestrowania spotkań z klientami. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz. Aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Tak, mobilny crm można używać na telefonach iPhone..

Czy wiesz jak wykorzystać mobilny crm w organizacji transportów?

Oferowany przez SoftwareStudio program CRM pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Co to jest Program CRM?

Filtrowanie wykonywane jest za pomocą wiersza filtrowania. W polach wiersza filtrowania zapisywane są wartości. A dostępna w polach ikona filtrowania wyświetla listę warunków filtrowania i opcji wykonania Operacji. Wprowadzenie warunku filtrowania wymaga edycji pola, dla którego filtrowanie będzie wykonywane. Filtrowanie. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy od Microsoft, mobilny crm idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielostanowiskowych czy wielooddziałowych.

Zatem crm dla handlowca zasługuje na Twoją uwagę.

Dzięki systemowi wspomagającemu zarządzanie relacjami z klientami CRM w rękach firmy pozostaje coś więcej niż tylko garść dat i dokumentów sprzedażowych. Jeśli system jest dobrze wdrożony a raporty pracy handlowca odpowiednio realizowane to system CRM potrafi zbierać w bazie danych wszelkie pozyskane informacje o kliencie i relacjach z nim.. Poczytaj więcej o RAPORTY PRACY HANDLOWCA.. Moduł Android aplikacji CRM.net jest niezwykle intuicyjny.

Skorzystaj z crm dla handlowca , naprawdę warto!

Handlowiec ma do dyspozycji kilka transakcji za pomocą których może przeglądać planowane wizyt, wprowadzać notatki ze spotkań oraz wprowadzać zmiany. Moduł na urządzenia z systemem Android stanowi uzupełnienie aplikacji CRM działającej przez przeglądarkę Internetową. . Czy wiesz już, że potrzebujesz mobilny crm?

Po co aplikacja mobilna dla handlowców w logistyce?

Aplikacja mobilna dla handlowców pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Czy wiesz jak wykorzystać mobilny crm w organizacji transportów?.

Po co mobilny crm w logistyce?

CRM dla handlowca przeznaczony jest do rejestrowania spotkań z klientami. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Co to jest CRM dla handlowca?

Program crm.net pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany specjalny formularz, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Niektóre pola zawieraj. Zarządzanie handlowcami – wizyty. Tak czy inaczej z naszej oferty możesz korzystać cały rok. Platforma CRM.net pracuje dla Ciebie w chmurze prywatnej.

Co znaczy aplikacja mobilna dla handlowców ?

Programy oferowane przez SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystują technologie i rozwiązania Microsoft, dlatego powinny być spełnione wymagania i zalecenia podawane przez firmę Microsoft dla aplikacji IIS Server + SQL Server. Aplikacje działające w technologii ASP.net firmy SoftwareStudio opierają się w dużej mierze o rozwiązania firmy Microsoft, co nie tylko daje pewność i stabilność stosowanych rozwiązań ale również pewien uniwersalizm w stosowa. Poczytaj więcej o Instalacja programu CRM.. Podstawą platformy CRM.net jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server. Jednak ważne są także moduły na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Kilka argumentów, aby wdrożyć aplikacja mobilna dla handlowców !

Problem z realizacją analizy przedwdrożeniowej polega na tym, że metod wdrożeniowych jest tyle ilu dostawców systemów i ilu analityków. Możemy jednak spotkać się z następującymi etapami związanymi z uruchomieniem systemu CRM: analiza przedwdrożeniowa; opracowanie koncepcji wdrożenia lub bezpośrednie wdrożenie. Analiza przedwdrożeniowa to najczęściej wywiady (warsztaty) z pracownikami. Wykorzystanie mobilny crm w przedsiębiorstwie usprawnia działanie pracownikom wielu działów.

Kiedy zdecydujesz się poprosić o ofertę na oprogramowanie crm ?

Baza wizyt jest zbiorem wszystkich wprowadzonych wizyt i służy do filtrowania ważnych dla użytkownika elementów. Oprogramowanie CRM pozwala rozpocząć ewidencję za pomocą modułu mobilnego w telefonie z systemem Android lub w programie z pomocą transakcji dopisywania wizyty. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Jak szybko wdrożyć mobilny crm w magazynie dostaw?.

Dlatego mobilny crm warto poznać możliwości!

Nowo zatrudniony handlowiec szybko jest w stanie podjąć pracę poprzedniego przedstawiciela handlowego, wystarczy mu bowiem tylko przestudiowanie historii zaszłej pomiędzy firmą a kontrahentem. Co to jest Oprogramowanie dla handlowca?

Bezpieczeństwo oraz role użytkowników Asp.Net 2.0 jako część struktury .Net posiada solidną strukturę bezpieczeństwa, zaprojektowaną do współpracy z Microsoft Internet Information Server (IIS) , systemami Operacyjnymi rodziny Windows, systemem plików NTFS. W przypadku zastosowań aplikacji w sieci lokalnej (intranet) . Role i użytkownicy programu CRM. Wykorzystanie mobilny crm w przedsiębiorstwie usprawnia działanie pracownikom wielu działów.

Jak wykorzystać oprogramowanie crm w organizacji transportów?

Pracownicy korzystając z aplikacji Studio CRM.net mogą w łatwy i szybki sposób przesłać wiadomości do innych pracowników korzystając ze standardowej funkcji maili. Wysyłanie wiadomości mailowych jest możliwe po odpowiednim skonfiguro. Poczytaj więcej o Wysyłanie e-mail.. Pora więc opisać program CRM.net!

Bynajmniej oprogramowanie crm pozwala lepiej kontrolować pracę magazynu i dostawców.

Prowadzone przy pomocy oprogramowanie dla handlowca Android transakcje handlowca są opisane szeregiem przydatnych informacji, jak przedmiot transakcji, ceny i warunki handlowe. Ponadto system CRM przypisuje takie informacje, jak treść dotyczących danej transakcji rozmów i spotkań, podłączyć wymieniane w jej ramach dokumenty, wskazuje osoby, z którymi. Zespół ambitnych pracowników SoftwareStudio zapewnia, że aplikacja CRM.net nie będzie tuzinkowa.

Znamy 10 powodów, dla których warto wdrożyć planowanie wizyt handlowca !

Standardowo wprowadzanie nowej wizyty skutkuje umieszczeniem dokumentu w rejestrze oznaczonym jako wizyty planowane. Planowanie wizyt handlowca opiera się więc na pracy w jego osobistym kalendarzu. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Dlaczego powinienem poznać mobilny crm i wdrożyć w magazynie?.

10 powodów, aby wdrożyć mobilny crm !

Wizyty handlowca powiązane są zwykle z ponoszeniem określonych kosztów, które mogą być rejestrowane za pomocą programu dla handlowca. Wydatki związane z daną wizytą handlowiec wprowadza w zakładce koszty delegacji. Co to jest Program dla handlowca?

Funkcja grupowania pozwala na przedstawienie danych wyświetlanych w tabeli pogrupowanych wg warunku (wybranej kolumny).br>br>W tym celu można:br>ul>li>Grupować za pomocą funkcji wybieranej z menu kontekstowego wyś. Grupowanie. Aplikacja CRM.net może być używana jednocześnie przez tysiące pracowników, ponieważ dostępna jest online.

Dlaczego planowanie wizyt handlowca zmniejsza kolejki ciężarówek przed magazynem?

Sprzedaż, a w szczególności zarządzanie sprzedażą, z pewnością nie należy do zawodów nudnych i rutynowych. W praktyce sprzedaż to wysoce stresujące zajęcie, ale może być również wysoce satysfakcjonująca finansowo. Chociaż, paradoksalnie, sprzedaż przez wielu ludzi nie jest postrzegana jako ciężki za. Poczytaj więcej o Zawód handlowiec.. Nasza platforma pozwala dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane. Dlatego CRM.net będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Czy planowanie wizyt handlowca jest dostępny na Androida?

Utrata przedstawiciela handlowego oznacza dla pracodawcy koszty oraz ryzyko wynikające z wyboru jego następcy. Ponadto pracodawca traci prawie zawsze w wyniku utraconych okazji sprzedaży. Handlowiec odchodząc zwykle zrywa prowadzone transakcje handlowe, negocjacje pozostawia same sobie. jeżeli dotychczasowe obowiązki handlowca nie przejmie osoba kompetentna, która potrafi przejąć klientów. Zastosowanie rozwiązań internetowych pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania CRM.net z nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Co się tyczy oprogramowanie dla handlowca android jest ona ważnym elementem platformy StudioSystem.

Prowadzone przy pomocy oprogramowanie dla handlowca Android transakcje handlowca są opisane szeregiem przydatnych informacji, jak przedmiot transakcji, ceny i warunki handlowe. Ponadto system CRM przypisuje takie informacje, jak treść dotyczących danej transakcji rozmów i spotkań, podłączyć wymieniane w jej ramach dokumenty, wskazuje osoby, z którymi prowadzone były dane fazy transakcji lub inne ustalenia. Chociaż potrzebujesz mobilny crm to wciąż zwlekasz z wdrożeniem systemu CRM.net..

A konkretnie mobilny crm integruje się z usługamia Active Directory.

Nowo zatrudniony handlowiec szybko jest w stanie podjąć pracę poprzedniego przedstawiciela handlowego, wystarczy mu bowiem tylko przestudiowanie historii zaszłej pomiędzy firmą a kontrahentem. Co to jest Oprogramowanie dla handlowca?

W pozycji menu wyświetlane są dostępne w programie parametry. Parametry umożliwiają zapisanie danych dotyczących licencjobiorcy nazwa podmiotu, dane adresowe i kontaktowe. Informacje zapisane w parametrach drukowane są na dokumentach w sekcji dotyczącej nazwy podmiotu. /p>p>span style=”font-weight. Administrator. Aplikacja CRM.net to kompleksowe rozwiązanie informatyczne dla mobilny crm.

Jednak oprogramowanie dla handlowca android nie jest banalnym zagadanieniem.

Edycja raportu jest elementem zarządzania pracą handlowców poprzez wpisanie uzupełniających informacji dotyczących raportu, dane te pozwalają sortować i filtrować raporty zapisane w bazie danych programu CRM.. Poczytaj więcej o ZARZĄDZANIE PRACĄ HANDLOWCÓW.. Wykorzystanie mobilny crm w przedsiębiorstwie ułatwia pracę wielu osobom w firmie.

Za pomocą oprogramowanie dla handlowca android można ulepszać organizację pracy magazynu.

Aplikacje CRM pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał.. Ponieważ posiadamy interfejs webowy, aplikacja CRM.net jest niezwykle intuicyjna.

Czy raportowanie pracy handlowca można używać na telefonach?

Podsumowanie spotkania handlowca z klientem można zakończyć opisując całość ustaleń na dokumencie typu raport. Raportowanie pracy handlowca w programie CRM to edytor tekstu pozwalający na swobodne opisywanie zdarzeń. Raporty mogą być tworzone w oparciu o przygotowane szablony raportów, które handlowiec wypełnia. A gdyby tak mobilny crm użyć, aby lepiej organizować dostawy?.

Czy potrzebujesz mobilny crm ?

Standardowo wprowadzanie nowej wizyty skutkuje umieszczeniem dokumentu w rejestrze oznaczonym jako wizyty planowane. Planowanie wizyt handlowca opiera się więc na pracy w jego osobistym kalendarzu. Co to jest Planowanie wizyt handlowca?

Filtrowanie wykonywane jest za pomocą wiersza filtrowania. W polach wiersza filtrowania zapisywane są wartości a dostępna w polach ikona filtrowania wyświetla listę warunków filtrowania i opcji wykonania Operacji.Wprowadzenie warunku filtrowania wymaga edycji pola, dla którego filtrowan. Filtrowanie. W wyniku zastosowania interfejsu webowego, program CRM.net jest niezwykle intuicyjny.

Kto potrzebuje raportowanie pracy handlowca ?

Personalizacja, czyli dostosowanie programu do własnych potrzeb i wymagań: budowa oparta o szablony dająca możliwość rozbudowy systemu o dodatkową funkcjonalność gwarantująca jego stałe dostosowanie do zmieniających . Poczytaj więcej o Personalizacja programu CRM.. Ponadto CRM.net korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Po co raportowanie pracy handlowca w logistyce?

Programy oferowane przez SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystują technologie i rozwiązania Microsoft, dlatego powinny być spełnione wymagania i zalecenia podawane przez firmę Microsoft dla aplikacji IIS Server + SQL Server. Aplikacje działające w technologii ASP.net firmy . Ponadto CRM.net korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Dodatkowo zarządzanie pracą handlowców rozwiązanie działa w chmurze hybrydowej.

Edycja raportu jest elementem zarządzania pracą handlowców poprzez wpisanie uzupełniających informacji dotyczących raportu, dane te pozwalają sortować i filtrować raporty zapisane w bazie danych programu CRM. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Czy wiesz, że mobilny crm to ważny element obsługi magazynu?.

Kliknij mobilny crm , aby dowiedzieć się więcej.

Zatwierdzone do realizacji spotkania zapisywane są w rejestrze wizyt w trakcie realizacji. Zwyczajowo planowanie spotkań handlowca jest to lista spotkań na bieżący okres np. dzień, tydzień w zależności od przyjętej w danym zakładzie pracy okresów rozliczania handlowców. Co to jest Planowanie spotkań handlowca?

Studio crm.net to aplikacja internetowa w technologii ASP.net na serwerze MS SQL 2008 server, która w znaczący sposób wpływa na sposób pracy kierowników do których kompetencji należy kontrola handlowców w firmie. . Kontrola handlowców. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy Microsoft, mobilny crm idealnie nadaje się do wdrożenia w firmach wielooddziałowych.

Więcej informacji o zarządzanie pracą handlowców znajdziesz klikając na link.

Do dyspozycji pracownika jest rejestr ilości kilometrów służbowych, co eliminuje konieczność stosowania takich systemów kontrolnych jak np. GPS. System daje Dyrektorowi możliwość porównania deklaracji w programie ze stanem faktycznym pojazdu. Wdrożenie systemu automatycznej ewidencji GPS można z. Poczytaj więcej o Ewidencja Przejazdów.. Programiści SoftwareStudio dokładają starań, aby program CRM.net nie był tuzinkowy.

Co znaczy zarządzanie pracą handlowców ?

Program CRM.net pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał.. Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd aplikacji CRM.net do indywidualnych oczekiwań pracowników.

Znamy 10 powodów, aby wdrożyć crm android .

Handlowcy będący w trasie mogą korzystać z modułu dostępnego na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Udostępniamy aplikacje CRM Android pracujące na telefony lub tablety z Androidem w wersji 4.x lub nowszej. Ponieważ , dlatego MOBILNY CRM Co się tyczy mobilny crm to my wiemy jak to dobrze zorganizować..

Skorzystaj z mobilny crm , naprawdę warto!

CRM dla handlowca przeznaczony jest do rejestrowania spotkań z klientami. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje gdzie, kiedy i u kogo przebywał. Co to jest CRM dla handlowca?

Kalendarze w programie crm.net mają za zadanie przedstawić graficznie wizyty handlowców i ułatwić pracę. Podzielone zostały wg kategorii (statusów) na: planowane wizytyw trakcie realizacjiwykonanerozliczonewszystkie wizyty razem Handlowiec ze poziomu swojego mo. Kalendarze. Czy wiesz już, że potrzebujesz mobilny crm?

Czy widziałeś już demo crm android ?

Nowo zatrudniony handlowiec szybko jest w stanie podjąć pracę poprzedniego przedstawiciela handlowego, wystarczy mu bowiem tylko przestudiowanie historii zaszłej pomiędzy firmą a kontrahentem. Intuicyjne oprogramowanie nie wymaga długotrwałego szkolenia. Przejmowanie klientów, a także bieżące uzupełnianie informacji na temat spotkań jest wygodne i nie wymaga wiele czasu. . Poczytaj więcej o OPROGRAMOWANIE DLA HANDLOWCA.. Czas opowiedzieć o CRM.net.

Zwłaszcza, że crm android optymalizuje pracę handlowców.

Szef sprzedaży musi zmierzyć się z wieloma trudnościami. Największym jego kłopotem jest nieustanne dostosowywanie się do zmieniających się warunków i próba pogodzenia handlowców z ich pracodawcami. Jego ulokowanie pomiędzy zespołem handlowców a zarządem firmy wymusza pewne określone zachowania, które wyróżniają szefa sprzedaży od pozostałych menedżerów. Nie istnieje uniwersalny. Programiści SoftwareStudio dokładają starań, aby program CRM.net nie był tuzinkowy.

program do monitoringu handlowców

Wizyty handlowców

Czy wizyty handlowców można używać na smartfonach? Dlatego wizyty handlowców wymaga właściwych rozwiązań informatycznych. Nad tabelą z listą wizyt handlowców znajdują się ikony funkcyjne, które umożliwiają wprowadzenie nowej wizyty, jej edycję, usunięcie i generowanie delegacji. Użytkownik może dokonywać zmian w bazie wizyt ( np. usunąć wizytę, zmienić dane w wybranej wizycie), …
CRM w chmurze

CRM w chmurze

Turbulencja, nieprzewidywalność i rosnące wymagania otoczenia, wymuszają nieustanne doskonalenie struktury i zasad funkcjonowania współczesnych organizacji. Istotną rolę w działalności mogą odgrywać systemy zarządzania relacjami z klientem, czyli CRM w chmurze. Tak, crm w chmurze powinieneś wdrożyć w swojej firmie. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej bazy danych i platformy od Microsoft, crm w …

System CRM.net

 • Aplikacja CRM

  Mobilny CRM dla firm

  Z naszego doświadczenia wynika, że firmy rozpoczyna pracę z systemem CRM od rodzimych rozwiązań SaaS. Powodem będzie konieczność elastyczności, a to zapewnia mobilny CRM dla firm. Klasyczne moduły CRM jakie są dostępne w systemach ERP zwykle tego nie oferują. Czy czytałeś na temat mobilny crm dla firm ? Podstawą platformy CRM.net jest technologia ASP.net, HTML5,
  Wdrożenie systemu CRM
 • Mobilny system CRM

  Mobilny system CRM

  Wiele jest powodów, aby mobilny system crm wdrożyć w magazynie i logistyce. Moduł Android aplikacji CRM.net jest niezwykle intuicyjny. Jednak warto dowiedzieć się więcej na temat aplikacja dla handlowców ! Program Studio CRM.net pozwala handlowcom rejestrować swoje wizyty u klientów. Do tego celu przygotowany został specjalny formularz – aplikacja dla handlowców, za pomocą którego handlowiec wprowadza informacje
  CRM SaaS
 • CRM - wizyty rozliczone

  Wizyty zrealizowane

  Standardowym ostatnim rejestrem wizyt, w którym gromadzone są historyczne wizyty handlowca to rejestr nazwany wizyty ROZLICZONE
  CRM z opcją rozbudowy CRM.net