Program do raportowania pracy handlowców przechowuje informacje dotyczące kontrahentów, towarów, dokumentów oraz raportów i planów wizyt.

Dlatego w każdej chwili przedstawiciel handlowy ma dostęp do niezbędnych w jego pracy danych, takich jak adresy klientów, stan ich zadłużenia, historia zamówień, ceny i stan magazynowy towarów. Aplikacja umożliwia także utworzenie nowego kontrahenta.

Ponadto program do raportowania pracy handlowców umożliwia wyświetlanie dokumentów handlowych (faktury, dostawy, płatności). System pozwala osiągać coraz lepsze wyniki sprzedażowe dzięki dostępowi OnLine do danych o klientach,. Dodatkowo handlowiec posiada dostęp do informacji historii współpracy, złożonych ofertach, zamówieniach oraz należnościach.

Dostępne na telefony z iOS oraz Android program do raportowania pracy handlowców, wspiera działania merchandisingowe w punktach sprzedaży. Jest to możliwe dzięki monitoringowi. Umożliwia on łatwiejsze egzekwowanie działań promocyjnych.

Raport z dnia pracy

Rozwiązanie oprogramowanie do raportowania pracy handlowców posiada moduł rejestrowania przebiegu dnia przedstawiciela handlowego. Jeśli wymagana jest kontrola czasu pracy pracowników oraz sposobu wykorzystywania pojazdów flotowych, to moduł systemu idealnie do tego się nadaje.

Preselling

W sytuacji, kiedy sprzedaż prowadzona jest w centrali firmy, aplikacja umożliwia przyjmowanie zamówień bez konieczności wystawiania dokumentów handlowych. Rejestrowanie dokumentów, raportów jest w systemie oznaczane poprzez lokalizację GPS. Dzięki takiemu rozwiązaniu na bieżąco szef sprzedaży kontroluje handlowca KIEDY był w jakim miejscu.

Badanie rynku

Ponadto program zapewnia gromadzenie danych o sytuacji na rynku i bieżących trendach i działaniach konkurencji.

Ankiety

Badanie rynku dzięki modułowi ANKIETY. Dlatego, że rozbudowany moduł ankiet pozwala na projektowanie ich wyglądu i wyników zbieranych danych.

ankiety

Ankiety w CRM.net

StudioSystem oferuje elastyczny mechanizm dowolnego projektowania ankiet za pomocą których można zbierać informacje na dowolny temat

ankiety

Publikacja ankiet

Zaprojektowane ankiety, aby mogły być wypełniane muszą zostać OPUBLIKOWANE, czyli udostępnione odpowiednim osobom.

Zarządzanie handlowcami crm

Projektowanie ankiet

W programie CRM.net można zaprojektować własną ankietę i udostępnić ją pracownikom i/lub kontrahentom

Dokumentacja zdjęciowa

Wizyta handlowca w centrach handlowych i miejscach działania konkurencji to już nie sam opisowy raport. Do każdego z nich handlowiec może dodać dokumentację zdjęciowa.

Jedno zdjęcie oddaje więcej niż tysiąc słów.

CRM, spotkanie w realizacji

Wizyty w trakcie realizacji

Wizyty zatwierdzone do realizacji zapisywane jest w rejestrze spotkań w trakcie realizacji. Zwyczajowo jest to lista spotkań na bieżący okres pracy przyjęty w firmie

baza danych

Report Builder

Analizy i raporty wykonane za pomocą Excela lub Report Buildera pozwalają analizować dane w dowolny sposób oraz prezentować je za pomocą widoków, tabel, wykresów czy mierników.

Baza danych, ASP.net

Platforma StudioSystem

Autorska platforma SoftwareStudio jest bazą naszych rozwiązań m.in. magazynowych, awizacyjnych oraz do wspierania handlowców. System CRM.net CRM dla handlowca Praca przedstawiciela handlowego związana zwykle jest z licznymi spotkaniami z klientami. W pracy tej niezbędnym narzędziem Więcej…

System CRM.net