CRM.net

Program CRM.net pozwala na kontrolę pracy handlowców oraz wspierania ich w planowaniu i realizacji zadań. Program od SoftwareStudio charakteryzuje się prostotą i łatwym dostępem do danych które są w nim zapisane. Atutem przedstawianego rozwiązania jest również możliwość wykorzystania urządzeń mobilnych za pomocą dedykowanej aplikacji.

System CRM

Baza wizyt handlowca

Baza wizyt jest zbiorem wszystkich wprowadzonych wizyt i służy do filtrowania ważnych dla użytkownika elementów. Dodatkowo nad tabelą znajdują się ikony funkcyjne, które umożliwiają wprowadzenie nowej wizyty, jej edycję, usunięcie i generowanie delegacji. Użytkownik może dokonywać zmian w bazie wizyt ( np. usunąć wizytę, zmienić dane w wybranej wizycie), ale tylko w bieżącym tygodniu pracy i tylko w ramach swoich wizyt. Aby odbiór informacji był dla użytkownika bardziej czytelny zostały użyte kolory: dzień urlopowy kolor czerwony; dzień biurowy – kolor niebieski powrót do domu – kolor zielony.

Program klasy CRM od SoftwareStudio - Baza wizyt

Kalendarz

Kalendarz służy do przeglądania planów, dyspozycji itp. dla danego użytkownika. Kalendarz może posiadać funkcję edycji, dokonywania wpisów, zmian lub likwidacji zawartych w nim informacji.

Program klasy CRM - kalendarz wizyt
[visual_portfolio id=”370″]

Ankiety

StudioSystem oferuje elastyczny mechanizm dowolnego projektowania ankiet za pomocą których można zbierać informacje na dowolny temat, zarówno bezpośrednio przez handlowców jak i wypełniane przez klientów. Dodatkową funkcjonalnością modułu ankiety jest wykorzystanie ich jako platformy e-learningowej.

[visual_portfolio id=”361″ class=””]

Moduł na system Android

Handlowcy będący w trasie mogą korzystać z modułu dostępnego na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym ANDROID. Udostępniamy aplikacje pracujące w rozdzielczości na telefony lub tablety z Androidem i systemem iOS. 

mobilny CRM

Raporty handlowców

Dzięki systemowi wspomagającemu zarządzanie relacjami z klientami CRM w rękach firmy pozostaje coś więcej niż tylko garść suchych dat i dokumentów sprzedażowych. 

Raporty

W programie CRM.net prócz dostosowania wydruków do potrzeb firmy możliwe jest zamówienie dedykowanych raportów oraz zestawień. Wspomogą one w podsumowaniu danych, ich analizie i ocenie pracownika.

Kontrahenci

Praca handlowców w dziale handlowym polega na stałym utrzymywaniu dobrych kontaktów z kontrahentami.  Dane klientów firmy zapisywane są w programie.

Handlowcy

Podobnie jak kontrahenci mają swoje kartoteki tak i handlowcy ich obsługujący mają kartotekę.

handlowcy CRM
Najnowsze wpisy